КАТАЛОГ

Гадания, Предсказания

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
I Ching Oracle Cards (Карти I Цзин)
Колода карт І-Цзин «Книга змін» складається з 64 гексаграм, кожна з яких має власний зміст. І-Цзін - стародавній китайський текст, що є чудовим джерелом Східної філософії та мудрості. У давньокитайській міфології, космології та натурфілософії Всесвіт підпо..
750 грн.
У наявності
Купити
Спіритична дошка Tabula Mortem: A Modern Spirit Board
Табула Мортем дотримується традицій дощок духів, але пропонує новий підхід для встановлення контакту з царством духів. Красиво оформлена дошка підключає до елементарної енергії та передає інформацію через систему стародавніх символічних печерних рун. Уніка..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Карти I Ching of Love Oracle (І Цзин Кохання)
Оракул І-Цзин Любові складається з зображень, що візуалізують 64 гексаграми - давньокитайські символи із системи ворожіння по "Книзі змін". Ці символи виражають ту чи іншу життєву ситуацію у часі з погляду її поступового розвитку. Важливо відзначити, що са..
750 грн.
У наявності
Купити
2012. Апокаліптичні пророцтва майя
На межі нашої ери в Центральній Америці, там, де розташовуються нині Гватемала, Мексика та Беліз, процвітала та розвивалася загадкова цивілізація індіанців майя. Майя не знали плуга, колісних возів, в'ючних і тяглових тварин, гончарного кола, але досягли в..
35 грн.
У наявності
Купити
Книга доль Нострадамуса 2012-3797
Ця книга починає розповідь про долю людської цивілізації, зашифровану в пророцтвах Нострадамуса. Ким він був насправді? Великим пророком чи містифікатором, який обдурив усіх? Він справді передбачив майбутнє, чи свідомо написав книгу у вигляді малозрозуміли..
150 грн.
У наявності
Купити
Ілюстрований Нострадамус
Мішель Нострадамус - найвідоміший французький провісник, лікар та ерудит, автор знаменитих "Центурій". Туманний стиль, яким написані Центурії, залишає широкий простір для тлумачень. Тому інтерес до пророцтв Нострадамуса винятково високий. Пророцтва про дол..
200 грн.
У наявності
Купити
2012.Майя та Стародавній Єгипет
То що ж на нас чекає наприкінці тунелю, що називається 2012 роком? Про цей фатальний рубежі вже написано безліч книг і навіть знято кілька світових блокбастерів. Всі вони розповідають про неминучу і жахливу катастрофу, яка чекає на нашу планету і цивілізац..
50 грн.
У наявності
Купити
Північний Оракул: сучасна система ворожіння
Книга є поетичним ворожінням, в основі якого лежать геомантичні ворожіння, що з'явилися в Європі наприкінці XIX століття. Геомантія прийшла в Європу з Аравії, де практикувалася серед місцевих чаклунів, які за допомогою точок, проставлених вістрям палиці на..
150 грн.
У наявності
Купити
Сенсаційні дослідження стародавніх пророцтв
Читаючи книгу, Ви познайомитеся з різними прогнозами відомого на весь світ календарем Майя. На думку провідних фахівців, які досліджували календар, у найближчому майбутньому на нашу планету чекають кардинальні зміни. Чи є це свідченням того, що нам загрожу..
50 грн.
У наявності
Купити
2012: Пророцтва майя
Що ж насправді відбудеться між 21 та 22 грудня 2012 року? Хоча чилам – жерці майя – інтерпретували цей знак у містичному та космогонічному ключі, його слід розглядати як свідчення того, що в нашій Сонячній системі розпочався незвичайний зірковий феномен, к..
50 грн.
У наявності
Купити
Ворожіння по Іцзину. Практичний посібник. Початковий рівень
Практичний посібник для тих, хто хоче навчитися ефективно використовувати Книгу Змін (Іцзін) як інструмент для ворожіння, не вникаючи в тонкощі східної метафізики. Давньокитайські ворожильні формули Іцзіна часто настільки багатовимірні, що жодний переклад ..
150 грн.
У наявності
Купити
Музичний оракул (2 томи)
Філософські думки Мудреців Стародавньої Індії – роздуми Ошо, виражені у віршах, стануть сходами, що ведуть до природного і цілісного світосприйняття, відкриють завісу майбутнього, підкажуть шлях до зцілення та пробудження. Вірші розташовані у хронологічном..
650 грн.
У наявності
Купити
Пророцтва майя:2012
Залишилось лише кілька років. Чи готові ви пережити кінець світу? На цей раз його пророкують не на рубежі століть. 22 грудня 2012 року, згідно з календарем майя, настане кінець звичного для нас світу, і ми увійдемо в абсолютно нову цивілізацію, ...або зуст..
35 грн.
У наявності
Купити
Пророцтва Нострадамуса: від минулого до 2012
Немає на світі людини, яка не хотіла б знати своє майбутнє, особливо напередодні загадкового рубежу 2012 року. Що чекає на нас у найближчі роки? Повну картину майбутнього описав у пророцтвах легендарний Нострадамус. Ця книга - нове слово в трактуванні прор..
60 грн.
У наявності
Купити
Код майя 2012
Прочитавши зашифрований текст у щоденнику Седріка Оуена, вченого XVI століття, близько знайомого з Мішелем Нострадамусом, спелеолог Стелла Коді та її чоловік Кіт знаходять загадковий "живий камінь" - блакитний череп із цілісного кристалу, захований на дні ..
70 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024