КАТАЛОГ

Карты Ленорман

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Dreaming Way Lenormand (Шлях Сновидіння Ленорман)
Ця чарівна колода Ленорман із 36 карт пропонує свіжий, новий погляд для цієї традиційної системи ворожіння. Образний стиль сучасного корейського художника Квона Шини надає читачеві розумні візуальні підказки, що відображають настрій, нюанси та внутрішній с..
650 грн.
Відгуків: 2
У наявності
Купити
Карти Lenormand De La Nuit (Ніч Ленорман)
Після De la Nuit Tarot та De la Nuit Oracle новий шедевр Кароль-Анн Ешеназі та Олександри В.Бах: De La Nuit Lenormand поєднує в собі елегантну красу лінії De La Nuit із глибокою символікою знаменитого французького традиційного Оракула, щоб створити стильну..
750 грн.
У наявності
Купити
Lenormand Oracle Cards (Карти Оракул Ленорман)
Одна з найвідоміших карткових колод для гадання: її приваблива символіка має велику силу, що дозволяє передбачати майбутнє. Значення карт легко піддається інтерпретації завдяки тлумаченням, які дано Марією Анною Ленорман, яка здобула популярність як мадам ..
480 грн.
Відгуків: 11
У наявності
Купити
Карти Lenormand Shadowland (Ленорман Країна Тіней)
Страх перед тим, чого ми не бачимо, здатний викликати уяву образи голодних звірів, готових накинутися з тіні. Проте саме в тінях розкривається прихована істина. Познайомтеся з тіньовими аспектами наших архетипічних особистостей за допомогою грайливих і хим..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Карти Lenormand Cartomancy (Schiffer)
Марія-Анн Ленорман була найбільшою ворожкою наполеонівської доби. Серед її відомих консультантів були Френсіс, леді Шеллі, Робесп'єр та імператриця Жозефіна, з якими у неї склалися узи дружби на все життя. З середини дев'ятнадцятого століття загадкова коло..
1,600 грн.
У наявності
Купити
Healing Light Lenormand (Зцілююче Світло Ленорман)
Зцілююче Світло Ленорман. Нехай енергія космосу у вашій гаданні працює з Цілющим Світлом Ленорман. Прекрасна комбінація класичних зображень Ленорман з яскравими баченнями художника Крістофера Батлера, творця Healing Light Tarot (Таро Світу, що зцілює). Це ..
750 грн.
У наявності
Купити
Картки Lenormand Sweet Blossom (Солодка Квітка)
Солодка Квітка Ленорман Sweet Blossom Lenormand голландської художниці Ірен Каптін зачаровує своєю легкістю та м'якістю фарб. Квітучі квіти на кожній листівці пожвавлюють обіцянку весни та вселяють надію та оптимізм у подоланні труднощів повсякденного жит..
400 грн.
У наявності
Купити
Art Nouveau Lenormand (Мистецтво Модерн Ленорман)
Art Nouveau Lenormand (Мистецтво Модерн Ленорман) відрізняється пастельними квітами в стилі Арт-Нуво (з французького "Нове мистецтво") з витонченими фігурами та стилізованими мотивами і візуально дуже схожий на Tarot Art Nouveau. У цій колоді автори змогли..
750 грн.
У наявності
Купити
Maybe Lenormand (Може бути Ленорман)
Maybe Lenormand – незвичайний подарунковий набір у вінтажному стилі. Райан Едвард розширив класичну колоду з 36 карт, створивши 16 додаткових карт, щоб колода мала 52 карти, як це прийнято для гральних колод. Комплект включає 72-сторінковий ілюстрований пу..
900 грн.
У наявності
Купити
Картки Lenormand Mystical (Містичний)
Ця маленька колода з 36 карт спонукає читачів досліджувати свою власну інтуїцію та асоціації для інтерпретації карт чи звернутися до супровідного буклету англійською за керівництвом за значенням кожної карти. Яскравий витвір мистецтва був створений швейцар..
300 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити
Rana George Lenormand (Рана Джордж Ленорман)
Ця екзотична колода Ленорман, у якій ліванський фольклор і тиша 1001 року ночі, відображає ностальгічні погляди Рани Джордж та особисті спогади про Ліван. Рана також ділиться своїм величезним досвідом мистецтво інтерпретації системи Ленорман. Кожна заплута..
1,100 грн.
Відгуків: 3
У наявності
Купити
Карти Lenormand Old (Ленорман Старовинна)
Атмосфера ранніх карт Ленорман – це запрошення до особливого історично вивіреного досвіду. 36 старовинних карт в їхньому оригінальному форматі (4 х 7,5 см), з гострими кутами (типовими для того часу) в чудовій міцній коробці. Буклет Олександра Глюка, що до..
500 грн.
У наявності
Купити
Карти Lenormand Malefique (Малефік)
Колоди Ленорман дають точні і проникливі свідчення з 18 століття, коли мадемуазель Ленорман передбачила долю Наполеона. Для читачів 21 століття сучасний російський художник Гнідманн створив унікально темну і різку колоду Ленорман, яка дає чіткі відповіді н..
650 грн.
У наявності
Купити
Карти Lenormand of Enchantment (Ленорман Чарівності)
Ленорман оживає в цій чудово ілюстрованій колоді, яка вшановує традиції, але водночас свіжа, яскрава і сучасна. Будь ви новачок чи досвідчений професіонал, цей набір гарантовано дасть вам щось нове. Ідеально підходить для тих, хто хоче глибоко з'єднатися з..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Under the Roses Lenormand (Під Розами Ленорман)
Відкрийте для себе загадкові секрети в чарівній колоді Under the Roses Lenormand із 40 карт. На кожній карті культове зображення з тонкими, сепатонованими (колір, властивий старим чорно-білим фотографіям; імітація такої фотографії) ілюстраціями. На додаток..
700 грн.
Відгуків: 3
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024