КАТАЛОГ

Восточная народная медицина

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Дао імператора: Історія женьшеню
Ця книга - повна версія фундаментальної ілюстрованої дослідницької роботи з історії легендарної рослини женень. Читач дізнається, коли і як уперше дізналися про женьшен у Європі; яку роль він грав у житті країн Азії; про російську сторону історії женьшеню ..
220 грн.
У наявності
Купити
Ідеальний зір без окулярів та операцій. Методи природного відновлення зору
Східні та західні методики природного відновлення зору. Ця книга - про те, як відновити зір та відмовитися від лінз та окулярів. Об'єднавши передовий досвід західної медицини та давні знання Сходу, її автори описали методи, що дозволяють досить швидко пове..
150 грн.
У наявності
Купити
Феномен ЕКІВО
До книги увійшли переклади з англійської основних статей, робіт, матеріалів міжнародних конгресів з ЕКІВО. У цій роботі з огляду на специфічність матеріалу ми намагалися максимально дотримуватися оригіналу тексту Інцін Чжан, залишаючи простір для творчої д..
50 грн.
У наявності
Купити
Створене тіло. Тибетська медицина для сім'ї
У книзі "Створене тіло" основна увага приділяється здоров'ю дітей. Тут містяться практичні рекомендації та рецепти, засновані на знаннях медицини Тибету, як за допомогою простих і ефективних засобів зберегти здоров'я дитини. Окремо розглядаються проблеми ж..
200 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024