КАТАЛОГ

Биоэнергетика, Экстрасенсорика

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Маятник Pendulum Magic in Motion (Магія у Русi)
Новий міні-набір, що включає всі традиційні аспекти маятника, а також більш сучасний, медитативний і емоційний підхід. Двостороння дошка дозволяє використовувати два різні підходи в залежності від ваших потреб: одна сторона призначена для звичайного читанн..
750 грн.
У наявності
Купити
Сповідь екстрасенсу
У цій збірці представлені спогади про долі людей, з якими мені доводилося працювати за час своєї езотеричної практики. Крім того, «Сповідь екстрасенсу» – це спроба описати деякі знання про те, як влаштований світ, якою є роль Астрала, людської Душі та Всев..
35 грн.
У наявності
Купити
Мене звуть Віт Мано
Віт Мано нагадує Діда Мороза - не лише через його бороду та доброту. Скрізь, де він з'являється, трапляються дива: невиліковні хвороби раптом виліковуються, депресія йде безповоротно, життя, яке, здавалося, йде під укіс, знову набуває сенсу, а невдачі обер..
200 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити
Віхи світорозуміння
Автор ділиться з читачем думками про сенсорне, інтелектуальне та містичне сприйняття людиною навколишнього світу, а також - описом та аналізом екстрасенсорних явищ, з якими йому довелося зустрітися особисто - експериментів Мессінга, Кам'янського та Миколає..
80 грн.
У наявності
Купити
На духовному шляху. Пізнай незвідане
Володимир рано відчув у собі екстрасенсорні здібності. Він – той, хто бачить, чує, працює з енергіями, керує ними. У книзі автор розповідає, як став на шлях духовного пізнання світу, показує, що існує інша багаторівнева реальність, називає її надчуттєвою н..
160 грн.
У наявності
Купити
Екстрасенсорика Відповіді на запитання тут
У книзі Нонни Хідірян, фіналістки 9-го сезону «Битви екстрасенсів», не випадково два початку і немає кінця. Хоч би які очікування читача, він знайде в ній саме те, що шукає. Захоплюючі історії, відповіді на найнагальніші питання та допомога у вирішенні кон..
250 грн.
У наявності
Купити
Вибрані небом. Фантастичний роман
Фантастичний роман ОБРАНІ НЕБОМ Олександр Шепс почав писати у випускному класі школи та закінчив лише через дев'ять років. За цей час відбулося безліч подій – і містичних, і трагічних, – які знайшли відображення у сюжеті. Прототипами деяких героїв є реальн..
150 грн.
У наявності
Купити
Перемога над страхом
Ця книга – амулет. Її автор — майстер медитації та творець системи, що увібрала в себе досвід багатьох навчань та практик, — звертається до нас із такою довірчою та привабливою інтонацією, що розумієш: такого погляду на наше життя давно не вистачало. Андрі..
250 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024