КАТАЛОГ

психология НЛП

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Таро Gustave Dore
Ця чудова колода поєднує біблійні образи відомого французького ілюстратора Гюстава Доре із традиційною символікою Таро. Ці деталізовані чорно-білі карти демонструють романтичний стиль Дорі, створюючи колоду, яка не тільки надихає духовно, а й корисна для ч..
850 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити
Таро Surrealist (Сюрреаліст)
Ця сміливо вигадана колода, натхненна сюрреалістичним художнім рухом таких художників, як Магритт і Далі, нагадує про дивну красу снів і всієї їхньої значущої випадковості. Ці карти, призначені для тих, хто найбільше пов'язаний з аспектами неспання, схожим..
850 грн.
У наявності
Купити
Таро Magic (Чарівне)
Зараз популярний вислів "чарівна на всю голову" - так ось це прямо про цю колоду! Малюнки ніби створені божевільним — щось від мультфільмів, щось від сюрреалізму, щось від ілюстрацій до казок, але передають стільки емоцій, що лишитися до них просто неможли..
500 грн.
У наявності
Купити
Таро Rackham (Рекхема)
Артур Рекхем був одним із найвідоміших британських ілюстраторів Вікторіанської епохи, і досі любимо багатьма. Тепер у нас є колода, створена на основі його робіт, яка знайомить нас із казковими персонажами британського фольклору. Слідуйте за маленьким наро..
850 грн.
У наявності
Купити
Таро Golden Botticelli (Золоте Боттічеллі)
Золоте Таро Боттічеллі - це 78 золотих Арканів, навіяних роботами художника епохи Відродження Сандро Боттічеллі..
1,100 грн.
Відгуків: 4
У наявності
Купити
Klimt Tarot Pocket Golden Edition (Таро Золоте Клімта Покет)
«Золоте Таро Клімта», кишенькове видання із позолотою, яку Густав Клімт використав у багатьох своїх творах. Унікальне за красою та багатством виконання, насичене духом легендарного Відня початку ХХ століття – столиці процвітаючого мистецтва, культури та те..
700 грн.
У наявності
Купити
Таро Bosch (Ієроніма Босха)
Таро Ієроніма Босха призначено стати вікном у той світ, який потрібно ретельно дослідити та використати, щоб проникнути в природу наших страхів та підсвідомості, проклавши ясну дорогу від минулого до майбутнього. Ілюстративний ряд карток Таро Ієроніма Босх..
850 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити
Таро Leonardo da Vinci (Леонардо да Вінчі)
Таро Леонардо да Вінчі створені болгарськими художниками Ясенем Чизльовим і Атанасом Атанасовим під враженням від незвичайних персонажів полотен і фресок геніального художника італійського Відродження Леонардо да Вінчі, які гармонійно включають весь спектр..
850 грн.
У наявності
Купити
Visconti Tarot (Таро Вісконті)
Одна з найстаріших колод Таро збереглася до наших днів і, мабуть, найкрасивіша з усіх. Ці карти повсюдно визнані як один із найвидатніших прикладів мініатюрного мистецтва та символіки епохи Відродження. Дане видання – це преміум-варіант із золотим тиснення..
1,100 грн.
Відгуків: 3
У наявності
Купити
Golden Tarot of Klimt (Таро Золоте Клімта)
Золоте Таро Клімта, видання з позолотою, яку Густав Клімт використав у багатьох своїх творах. Унікальне за красою та багатством виконання, насичене духом легендарного Відня початку ХХ століття – столиці процвітаючого мистецтва, культури та театру. Мистецтв..
1,100 грн.
Відгуків: 2
У наявності
Купити
Таро Golden Viskonti-Grand Trumps (Золоте Вісконті-Старші Аркани)
Одна з найдавніших колод створена в 15 столітті. З того часу це одна з найвідоміших в історії колод Таро. Це гарне видання надруковано із використанням золотої фольги...
700 грн.
У наявності
Купити
Таро Cary-Yale Visconti
Таро Вісконті Кері-Йель є точною поразкою оригінальної італійської колоди 15 століття. Колода містить 67 карт, які ще в Єльському університеті у Кері колекції ігрових карт, а також додані 19 відсутніх карт. Ця колода Вісконті незвичайна, оскільки містить ч..
2,200 грн.
У наявності
Купити
Tarot Art Nouveau (Таро Галерея)
Tarot Art Nouveau (Таро Мистецтво Модерн) відрізняється пастельними квітами в стилі Арт-Нуво (з французького "Нове мистецтво") з витонченими фігурами та стилізованими мотивами. Арт-Нуво – це і друга назва Модерну, та його різновид – орнаментальний стиль. В..
850 грн.
У наявності
Купити
Таро Harmonious Mini (Гармонія Міні)
У символах цього Таро оживає Гармонія між минулим, сьогоденням та майбутнім. У чарівних витончених малюнках у стилі модерн відображається внутрішня краса душі, прихована під вуаллю щоденних проблем та реалій сучасного життя. Мрія зустрічається з реальністю..
580 грн.
У наявності
Купити
Таро Da Vinci Enigma
Особистість і праці Леонардо да Вінчі не припиняють залучати дослідників. Багато з них сходяться на тому, що ця дивовижна людина була причетна до світових таємниць і могла передбачити майбутнє. Свідченням цього є його численні малюнки та нариси. Саме вони ..
1,450 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024