КАТАЛОГ

книги о карме

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Карти Work Your Light Oracle (Працюйте зі Своїм Світлом)
Чи готові ви працювати зі своїм світлом? Ця красива колода оракула з 44 карт була створена, щоб допомогти вам осяяти світ своєю присутністю. Працюючи з п'ятьма мастями та скориставшись своєю інтуїцією, ви зможете почати жити відповідно до того, ким ви є н..
1,200 грн.
У наявності
Купити
Карти Evolution of the Soul Oracle Cards (Еволюція Душі)
У вашій основі є одна душа багатьох подорожей. Чи чули ви про минулі життя чи переживали минулі життя, навіть здійснили регресію у минулі життя? Можливо, тепер ви хочете продовжити цю частину своєї подорожі. Дізнайтеся, як ви можете використовувати еволюці..
1,200 грн.
У наявності
Купити
Карти Higher Self Oracle (Вище Я)
Вирушайте в перетворюючу подорож до виконання своєї життєвої мети, з'єднавшись зі своїм вищим Я через потужну енергію любові та світла. Пориньте в Оракул Вищого Я, всеосяжний посібник, що складається з 45 сяючих карт, які пропонують глибоке розуміння і пос..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Життя-це шлях
Що таке йти шляхом життєвим? Як бути собі помічником у цьому шляху? Адже шлях пройти – не поле перейти. Це ціле життя, це правила і закони життя, це уроки душі та подолання страхів і сумнівів, це ціла низка випробувань та інших усяких діянь. Все тут, у цьо..
150 грн.
У наявності
Купити
Запитайте у медіуму
Що ми знаємо про інший світ, в якому живуть таємничі духи та душі колись померлих людей? Наскільки цей світ пов'язаний із нашим – світом живих? Запитань, що стосуються потойбіччя і ченнелінгу, у кожного з нас знайдеться достатньо. І книга професійного меді..
150 грн.
У наявності
Купити
Формула гідного життя
Кожна нормальна людина на Землі бажає собі лише хорошого: бути здоровою, мати гармонійні близькі стосунки, займатися улюбленою справою та жити у матеріальному достатку. Всі ми по-своєму прагнемо влаштувати собі саме таке життя, яке б задовольнило нас по вс..
35 грн.
У наявності
Купити
Формула кохання, або людина в обсязі
У книзі аналізується природа негативних почуттів, таких як гнів, образа, заздрість, страх і розглядаються причини їх виникнення. Автор стверджує: ні виховання, ні оточення, ні психологічні травми, ні спадковість що неспроможні конкурувати за рівнем впливу ..
100 грн.
У наявності
Купити
Шлях до кохання. Я Бог? Оце так!
Перед вами захоплююча духовна автобіографія Ліз Бурбо, автора книги "Слухай своє тіло" та багатьох інших міжнародних бестселерів. Головна ідея книги полягає в тому, що Бог, який веде нас і формує нашу долю, це перш за все ми самі. Ніхто настільки не заціка..
130 грн.
У наявності
Купити
П'ять травм, які заважають бути самим собою
У цій книзі Ліз Бурбо говорить про особисту відповідальність кожної людини — відповідальність не перед кимось, а перед собою, перед своєю душею, перед власним здоров'ям. Будь-яку душевну травму, нанесену будь-кому, ти неминуче наносиш собі. Та на довго. То..
130 грн.
У наявності
Купити
Здоров'я душі-нагорода за хвороби тіла
Було б здоров'я, а інше додасться - говорить народна мудрість. Але про яке саме здоров'я йдеться? Люди думають, що лише про здоров'я тіла, ніби лише фізично здорова людина може бути успішною та щасливою. А що залишається тим, хто з волі долі втратив своє з..
25 грн.
У наявності
Купити
Про великий перехід. Ми вмираємо ... щоб жити далі
Німецький натуропат і психотерапевт, фахівець у галузі психосоматичної медицини, автор книг на езотерико-філософські теми Рюдігер Дальке добре знайомий російському читачеві. У книзі "Про великий перехід" він говорить про останню стадію земного існування - ..
65 грн.
У наявності
Купити
Партнерство душ
У своїй новій книзі Сінді Дейл розглядає концепцію "споріднених душ" з унікальної точки зору, вселяючи в нас впевненість, що ми гідні знайти своє справжнє кохання. Сінді розрізняє проблемні кармічні відносини, що виникли лише на рівні душ, і дхармические в..
80 грн.
У наявності
Купити
Свобода як умова позитивної зміни долі
Дуже складно зрозуміти розумом, чому в нашому світі склалася така парадоксальна картина, коли людина, маючи свободу волі, невільна. Він залежить від усього, що його оточує: від деструктивної поведінки інших людей, від убогості життєвих обставин, від хвороб..
110 грн.
У наявності
Купити
Подорож додому (українською мовою)
Цей роман-притчу написали у співавторстві цілком матеріальна людина Лі Керролл і безтілесний дух на ім'я Крайон. Головний герой "Подорожі додому" Майкл Томас дуже молодий, але вже встиг розчаруватися в житті. У стані клінічної смерті він виявляється в магі..
170 грн.
У наявності
Купити
Досвід виживання 4
Життя розлито у всьому всесвіті. На метеоритах, що впали на Землю, виявляється життя, яке збереглося, незважаючи на суворі умови космосу. Життя, як з'ясувалося, може існувати і в умовах надвисоких температур. Зараз настає той час, коли звичні уявлення, нау..
50 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2023