КАТАЛОГ

книги по парапсихологии

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Гуманологія: людина може все
У книзі наводяться звіти китайських учених про експериментальні дані, отримані при вивченні людей, які мають незвичайні психічні можливості, і паранормальні явища. Дослідження виявили вражаючий, фантастичний потенціал людських можливостей, що дрімає у кожн..
150 грн.
У наявності
Купити
Проект Монток. Розкрити таємницю Фенікса
В усі часи володарі та керівники потужних держав користувалися послугами провісників, екстрасенсів, магів і підтримували "шаленіші" (з точки зору здорового глузду) ідеї вчених. Найчастіше "замовниками" секретних проектів та позамежних експериментів ставали..
100 грн.
У наявності
Купити
Проект "Орби". Послання з Космосу на фотографіях
В останні роки багато людей запитують: дивні світлі кола, які іноді виходять на фотографіях, - це просто технічний шлюб або щось цікавіше? Міхаiл Ледуiт та Клаус Хайнеманн, два головні експерти з феномену "орбів", присвятили їх дослідженню кілька років. У ..
35 грн.
У наявності
Купити
Кара небес, або Правда про Тунгуську катастрофу
Таємниця Тунгуського метеорита - одна з загадок нашого часу, що не піддаються логічному осмисленню. Існує маса теорій та концепцій, проте жодна з них не змогла пояснити численні загадки Тунгуського дива. І доти, доки не буде знайдено хоч щось, що доводить ..
60 грн.
У наявності
Купити
Таємниця надлюдини, або одкровення "Ангара-18"
Шон Дуглас Мелорі, полковник ВПС США і знаменитий дослідник, довгий час керував на авіабазі Райт Паттерсон, штат Огайо, особливим підрозділом, який отримав назву "Ангар-18". Його книга, запропонована читачам, є унікальним синтезом наших знань про Потойбічн..
60 грн.
У наявності
Купити
Віхи світорозуміння
Автор ділиться з читачем думками про сенсорне, інтелектуальне та містичне сприйняття людиною навколишнього світу, а також - описом та аналізом екстрасенсорних явищ, з якими йому довелося зустрітися особисто - експериментів Мессінга, Кам'янського та Миколає..
80 грн.
У наявності
Купити
Коли таємне стає явним
Вашій увазі пропонується друга книга із серії "Розкриваючи великі таємниці природи", в якій з позицій розробленої автором "Космічної хвильової електромагнітної резонансної концепції" аналізується роль космічних сил на формування та перебіг найбільших подій..
85 грн.
У наявності
Купити
Світом править закон космічних резонансів
Ця книга - про великі відкриття в астрономії, геофізиці, палео-магнітології, гляціології, вулканології та інших науках про Землю, відкриття, які вдалося зробити автору завдяки розробленій ним ""Космічній хвильовій електромагнітній резонансній концепції"". ..
85 грн.
У наявності
Купити
Загадкові явища
Пропонуємо до вашої уваги захоплюючу книгу про загадкові явища. Феї та ельфи, кола на полях – правда чи вигадка? Легенди про тварин: морські чудовиська, пси-примари, вервольфи. Дивовижні споруди: велика піраміда в Гізі, малюнки пустелі Наска, Стоунхендж, В..
250 грн.
У наявності
Купити
Аркаїм-батьківщина Заратустри
Коріння нашої сили... Де воно? У місцях сили. Багато хто згадає Стонхендж або єгипетські піраміди. Але комори невичерпаної, світлої енергії, що чекає своїх обранців енергії, відкриті і в інших місцях. Аркаїм... Легенди, дослідження, розрахунки та осяяння в..
60 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024