КАТАЛОГ

позолоченные карты

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Карти Seasons of the Witch Mabon Oracle Cards (Сезони Відьми: Мабон)
Мабон, осіннє рівнодення - час балансу, уповільнення, оцінки, здачі, переходу, створення кордонів, відпускання, очищення блоків, розвитку нових перспектив та підготовки до зими. Час насолоджуватися сезоном, коли кольори та енергії змінюються. Колоду можна ..
1,200 грн.
У наявності
Купити
Таро Golden Botticelli (Золоте Боттічеллі)
Золоте Таро Боттічеллі - це 78 золотих Арканів, навіяних роботами художника епохи Відродження Сандро Боттічеллі..
1,100 грн.
Відгуків: 4
У наявності
Купити
Klimt Tarot Pocket Golden Edition (Таро Золоте Клімта Покет)
«Золоте Таро Клімта», кишенькове видання із позолотою, яку Густав Клімт використав у багатьох своїх творах. Унікальне за красою та багатством виконання, насичене духом легендарного Відня початку ХХ століття – столиці процвітаючого мистецтва, культури та те..
700 грн.
У наявності
Купити
Visconti Tarot (Таро Вісконті)
Одна з найстаріших колод Таро збереглася до наших днів і, мабуть, найкрасивіша з усіх. Ці карти повсюдно визнані як один із найвидатніших прикладів мініатюрного мистецтва та символіки епохи Відродження. Дане видання – це преміум-варіант із золотим тиснення..
1,100 грн.
Відгуків: 3
У наявності
Купити
Golden Tarot of Klimt (Таро Золоте Клімта)
Золоте Таро Клімта, видання з позолотою, яку Густав Клімт використав у багатьох своїх творах. Унікальне за красою та багатством виконання, насичене духом легендарного Відня початку ХХ століття – столиці процвітаючого мистецтва, культури та театру. Мистецтв..
1,100 грн.
Відгуків: 2
У наявності
Купити
Таро Black and White Rider-Waite (Чорно-Білий Райдер-Уейт)
Чорно-біле Таро Райдера-Уейта включає лінії та намальовані від руки назви, створені в 1909 році Памелою Колман Сміт. Колода з 78 карт без полів, з лляною обробкою, має спеціальні позолочені краї чорної фольги та супроводжується 54-сторінковим путівником ан..
1,150 грн.
У наявності
Купити
Таро Golden Viskonti-Grand Trumps (Золоте Вісконті-Старші Аркани)
Одна з найдавніших колод створена в 15 столітті. З того часу це одна з найвідоміших в історії колод Таро. Це гарне видання надруковано із використанням золотої фольги...
700 грн.
У наявності
Купити
Таро Fablemakers Animated (Казники Анімована)
Ця інноваційна колода Таро прикрашена яскравими барвистими витворами мистецтва, натхненними популярним Таро Райдером-Уейтом. Анімована колода Таро Fablemaker використовує лентикулярну технологію, щоб привнести нову динамічну енергію досвід роботи з Таро. К..
4,000 грн.
У наявності
Купити
Карти Anne Stokes Gothic Oracle (Готичний Оракул Енн Стокс)
Включає 48 карт з червоними позолоченими краями та 114-сторінковий ілюстрований путівник англійською мовою, написаний Стівеном Брайтом. Запакований в ефектну коробку з матовим та глянсовим лаком та голографічним папером. Уявіть собі краєвид густих лісів т..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Таро Marseille Gold and Black Edition (Марсельське Золоте на Чорному)
Лінія-бестселер Black & Gold є ще одним шедевром — розкішним виданням Марсельського Таро. Всесвітньо відома письменниця Маріанна Коста поєднує традиційну красу цієї безсмертної класики із сучасним дизайном друку золотою фольгою. До колоди додається докладн..
1,800 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити
Таро Golden Black Cat (Золоте Таро Чорна Кішка)
З шармом, елегантністю та мерехтливими очима чорні кішки художниці Хелени де Алмейда проникають у наші серця. З любов'ю оформлені карти, засновані на Таро А. Е. Уейта, зображують оксамитові лапи чарівними, граціозними та вільними, але також лютими та сильн..
1,000 грн.
У наявності
Купити
Tarot Golden Universal (Таро Золоте Універсальне)
Італійський художник Роберто де Анжеліс представляє сучасний, реалістичніший підхід до класичних образів Райдер-Уейта. Його динамічна інтерпретація ідеально підходить для початківців, які впізнають знайомих персонажів, доповнених складним кольором та менш ..
1,100 грн.
Відгуків: 13
У наявності
Купити
Карти Wild Kuan Yin Oracle - Velvet Goddess Edition (Дикий Оракул Гуань Інь)
Всередині вас б'ється затято оптимістичне серце, повне мужності, творчості та співчуття. Ваша душа знає, як іти шляхом трансформації з любов'ю, не боячись бути іншою і готовою піти на ризик, щоб проявити покликання і вищу мету своєї душі. Коли світ, любов ..
2,200 грн.
У наявності
Купити
Таро Keymaster (Ключник)
Розкішна колода з 78 карт, що поєднує структуру систем RWS і Marseille. Резонуюча золота рамка та акценти на сорочці карт надають колоді відчуття високої якості. Старші аркани включають геометричні золоті акценти, які не завжди легко побачити на сканах, ал..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Таро Golden of Renaissance (Золоте Флорентійське)
Таро Золоте Флорентійське - розкішна колода, прикрашена золотом і витонченими малюнками, відображає в мініатюрі найвищі досягнення мистецтва Ренесансу, вкладаючи дух того часу гуманізму в класичну систему Таро. Основа колоди — 17 карт таємничого Таро, що з..
1,100 грн.
Відгуків: 1
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024