КАТАЛОГ

христианство книги

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Отець Олександр Мень. Життя, смерть, безсмертя
Олександр Мень — одна з найяскравіших, найзначніших і найтрагічніших постатей XX століття. Володимир Ілюшенко, який близько знав о. Олександра, створив живий портрет цієї релігійного генія, який присвятив кожну мить свого життя Богові та людям. У книзі пом..
350 грн.
У наявності
Купити
Явне про таємне. Наука про народження, діяння, воскресіння Христа
Науково-популярна, пізнавальна книга широкого кола читачів. Вона розповість про задум Бога, що втілилася в людину, про докази божественності Ісуса Христа. Покаже, як з погляду науки могли відбуватися події, які часто розглядаються як диво: непорочне зачатт..
80 грн.
У наявності
Купити
100 великих храмів
Серія книг про найкращі у світі місця та досягнення людства. У кожній книзі представлено 100 об'єктів на тему з яскравими ілюстраціями, цікавими описами та корисною інформацією. Зберіть всю колекцію цих приголомшливих книг, і на вашій книжковій полиці буд..
200 грн.
У наявності
Купити
Свята інквізиція
У Римській католицькій церкві існувала низка установ, покликаних боротися з єрессю. Вони отримали назву «свята інквізиція», завданням якої було визначати, чи є обвинувачений винним у гріхах, які йому приписуються. Зароджувалося це ще ранньому християнстві..
100 грн.
У наявності
Купити
З правиці сидячого
У роботі автор викладає свої погляди на сучасний стан релігію взагалі і християнство зокрема і дає опис нової релігії - Єдиної. Книга містить у собі одкровення "Зірка П'ятикутна", яка є проектом людини на тонкому рівні, виражений графічно...
50 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024