КАТАЛОГ

медитация

Вигляд: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Таро Unveiling the Golden Age (Відкриття Золотого Віку)
Відкриття Золотого Століття Далекоглядний досвід Таро Алхімічні ворота Таро, бачення, розширення можливостей та великої гри. 78 карт із золотими краями та 304-сторінковий повнокольоровий путівник англійською мовою. Перетинайте портали, ковзайте по весел..
2,250 грн.
У наявності
Купити
Карти Messages from the Light Meditation Deck
Ця далекоглядна колода несе в собі надихаючі послання світла, які допомагають висвітлювати звичайні речі у житті свіжими, новими ідеями. Карти запрошують вас зазирнути в себе, коли ви зосереджуєтеся на духовному образі, дозволяючи спливти на поверхню підсв..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Карти Messages of Life
Увійдіть у незвичайний світ кольору, чаклунства та надії з «Посланнями життя» Маріо Дюге. Наповнені світлом зображення та надихаючий текст працюють разом, щоб увімкнути божественне всередині вас. Медитуйте над повідомленнями або повторюйте їх як потужні ма..
1,250 грн.
У наявності
Купити
Карти Namaste Blessing and Divination Cards
«Намасте» — це просте, але сильне визнання того, що ми, зрештою, єдині духом. Яскраві ілюстрації та надихаючі послання цієї колоди покликані внести енергію та намір цього благословення Намасті у ваше повсякденне життя. Витягніть картку та прямуйте до прост..
1,100 грн.
У наявності
Купити
Мій вчитель-чарівництво. Гармонія успіху
Книга " Мій вчитель - чари " - справжня духовна аптечка для тих, кому вже давно не вистачає сил і енергії, щоб досягти поставленої мети. Можливо, через стрес і щоденну "рутину" ви навіть почали забувати про свої мрії. Данило Світський звертається до найп..
60 грн.
У наявності
Купити

Введіть свою адресу електронної пошти і ми вас сповістимо, коли товар з'явиться в наявності

Усі поля форми є обов'язковими для заповнення.

Книжковий магазин © 2005 - 2024